Páči sa Vám tento príspevok ?

Zdieľajte tento obsah so svojimi priateľmi

Počet návštev

Dnes28
Včera33
Tento týždeň92
Tento mesiac61
Všetky návštevy139065

 


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesModifications & repairs by:
   
Once
Kto sme     Informačná agentúra Logopetko spolu so zakladateľom odbornej spoločnosti – Sekcie klinickej logopédie pri Slovenskej spoločnosti pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku - PaedDr. Jánom Čabiňákom , vytvorili nový informačný a diskusný priestor pre klinickú logopédiu na Slovensku.

     Táto web-stránka je a bude existencionálne zásadne apolitická. Finančne je a asi bude dlhodobo závislá od donorov a  reklamno-obchodných partnerov. Nebude však nikdy zaplatenou platformou politických strán a ich príslušných štruktúr.

     Klinická logopédia na Slovensku ešte nie je stále samostatná v štruktúre zdravotníckych komôr, ani v štruktúre Slovenskej lekárskej spoločnosti ( vo forme právnej subjektivity). Informačná agentúra Logopetko, ako nositeľ všetkých autorských práv a výhradný partner s Ambulanciou klinickej logopédie vo Svidníku a KLCS, s.r.o., vytvorili spoločný organizačno-ekonomický predpoklad na ustanovenie a sprevádzkovanie tejto web-stránky: www.logopetko.sk .

     Na základe dlhodobej spolupráce so Slovenskou spoločnosťou pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku, pri Slovenskej lekárskej spoločnosti (ďalej len SSO SLS), je www.logopetko.sk  aj domovskou web- stránkou pre Sekciu klinickej logopédie SSO SLS.

     Najbližšími partnerskými organizáciami sú Slovenská komora iných zdravotníckych pracovníkov (www.skizp.sk), a  Asociace klinických logopedů České republiky (www.klinickalogopedie.cz), spolu s Logopedickou společností Miloše Sováka (http://lsms.ora.cz).

 

Ďalší reklamní partneri s.r.o. LOGOPETKO a Sekcie klinická logopédia SSO 


 

Reklamný panel